Program

          

 

Program si můžete stahnout zde.

You can download the programme here.

Čtvrtek 7. 7. 2016

 

17:00

program na náměstí v Sušici

(vystoupí soubory z Norska a Irska)

18:00

Vod Klatov do Plzně je cestička…, vystoupení v letním kině v Klatovech (pořad folklorních souborů Plzeňského kraje)

 

účinkují: Šumava a Šumavánek z Klatov, Jiskra a Plzeňský MLS z Plzně, Mráček a Dráteníci z Mrákova, Rokytí a Malá muzika Rokytka z Rokycan

pořadem provází Zdeněk Vejvoda

 

 

Pátek 8. 7. 2016

 

10:30

vystoupení v Penzionu Pod Hůrkou (Tchaj-wan)

10:30

vystoupení v Domově pro seniory v Újezdci (Irsko)

10:30

vystoupení v Domově pokojného stáří Naší paní (Norsko)

17:00

Vítejte u nás, slavnostní zahájení festivalu na náměstí

(vystoupí soubory z Irska, Norska, Tchaj-wanu, speciálním hostem pořadu je Marty Dance Klatovy)

19:30

Mordyje Klatovy, kde najdu takový, městečko jako vy… (festivalový večer věnovaný zakladatelce festivalu, představí se Šumava, Písečan, Šáteček, Jizera a FS Jedľovina)

 

 

Sobota 9. 7. 2016

 

9:30

slavnostní přijetí zástupců zúčastněných souborů starostou města na radnici

10:00

vystoupení v areálu Auto Nejdl Klatovy (Šumavánek)

10:30

Když muzika pěkně hraje (program lidových muzik na náměstí, pořadem provází Český rozhlas Plzeň)

13:00

vystoupení v areálu Auto Nejdl Klatovy (Irsko)

14:00

Kdo si hraje, nezlobí (vystoupí Šumavánek, Šáteček a FS Jedľovina, náměstí)

16:00

Klatovský hodiny pěkně bijou, že naši mládenci mašírujou (vystoupí soubor z Irska, Norska a FS Jizera, náměstí)

18:00

Dostaveníčko pod Černou věží (vystoupí FS Jedľovina, Písečan a soubor z Tchaj-wanu)

20:00

Festivalový galaprogram „Klatovy 2016“ (celovečerní vyvrcholení MFF „Klatovy 2016“, po slavnostním nástupu vystoupí všechny zúčastněné soubory, náměstí)

 

 

 

Neděle 10. 7. 2016

 

10:30

průvod městem (začátek u Sokolovny, průvod bude pokračovat Plzeňskou a Pražskou ulicí a skončí na klatovském náměstí)

12:00

Roztančené klatovské náměstí (vystoupí soubor z Tchaj-wanu, FS Jizera a FS Jedľovina, náměstí)

13:30

Naši hosté se loučí (poslední setkání s lidovými písněmi a tanci na letošním festivalu, vystoupí soubor z Irska, Norska, soubor z Tchaj-wanu, Písečan a Šáteček, náměstí)